Paslaugų tiekimo sutrikimai

Atgal

Paslaugų tiekimo sutrikimai

JONIŠKĖLIO G., PASVALYS, GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. lapkričio 26 d. nuo 9 val. iki 16 val. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

USTUKIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. rugsėjo 25 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

GRŪŽIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. rugpjūčio 19 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus

KRINČINO MIESTELIO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. rugpjūčio 5 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

TALAČKONIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. liepos 15 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

NARTEIKIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. birželio 27 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

ŽADEIKIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. birželio 18 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

USTUKIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. gegužės 29 d. galimi laikini geriamojo vandens tiekimo sutrikimai. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

VALAKĖLIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. gegužės 21 d. nebus tiekiamas geriamas vanduo iki 13 val. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

JONIŠKĖLIO MIESTELIO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų 2019 m. gegužės 9 d. nuo 10 val. iki 16.00 val. nebus tiekiamas geriamas vanduo. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

GRŪŽIŲ KAIMO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl elektros tiekimo sutrikimo
2019 m. balandžio 29 d. nuo 12.30 val. iki 16.30 val. gali sutrikti geriamojo vandens tiekimas. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

PASVALIO MIESTO GYVENTOJŲ DĖMESIUI!
Norime Jus informuoti, kad dėl vandentiekio tinklų remonto darbų
2019 m. balandžio 24 d. nuo 9 val. iki 16.30 val. nebus tiekiamas geriamas vanduo Vyšnių, Ramiojoje ir P. Vileišio gatvėse. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.